Odvolanie

Dnes politici odvolali z funkcie Dr. Vladimíra Beskida, riaditeľa Galérie J. Koniarka v Trnave. Dôvody: nedostatočné školenie upratovačky pre prácu na rebríku, chýbajúci zoznam pracovných rukavíc a zlé oplotenie. 22 poslancom, ktorí hlasovali za odvolanie, navrhujem nasadiť pracovné rukavice a za dobrým oplotením ich vyškoliť pre prácu na rebríku.

Aj touto formou ďakujem pánovi Vladovi Beskidovi za veľa inšpiratívnych výstav v GJK! a špeciálne za to, že sme so Zdenom Hlinkom minulý rok mohli vystúpiť v trnavskej synagóge s dunajským programom. Not forgotten!:)

One thought on “Odvolanie

  1. Takéto odvolávania ma zarmucujú a opäť nútia zhodnotiť situáciu slovami nevďak svetom vládne.Asi máme odborníkov Beskidového formátu tak veľa,že ich môžeme každú chvíľu odlolávať.Za všetko treba platiť.Rozmíšľam koľko nás to bude stáť až budeme plaťiť za odvolanie človeka ,odborníka ,ktorý mal koncepciu ohľadom moderného ,živého umenia.Neviem čo je všetko sa týmto odvolaním ale určite viem že tam nasadia dakoho z ,,Potemkinovej dediny” alebo veliteľa z Hlavy 22.Kedy bude vlastne dosť.Čo všetko musí ešte padnúť.Ako tu vlastne máme žiť.
    Pána Doktora Beskida poznám od vernisáže Alexandra Bugana Popradskej Tatranskej Galérii a cez pár ďalších vernisáži , prednášok trebarz o Surealizme.Dúfam že sa objaví aj keď niekde inde,že nebude stáť bokom.Hádam to ani nemá v povahe.Držím mu palce.

Napíš komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s