Spravme prvý krok

Tegyük meg az első lépést! Moje mesto (My city) je festival, ktorý prezentuje kultúru a osobnosti európskych miest. Vďaka spolupráci klubu A38 a festivalu Wilsonic sa tento rok predstaví Bratislava v Budapešti a Budapešť v Bratislave.

Akcia sa začne v klube na Dunaji A38 vo štvrtok 4. júna o 19:30 diskusiou spisovateľov Michala Hvoreckého a Zoltána Körösiho. Po gastronomickej prestávke so slovenskými špecialitami bude večer pokračovať projekciou filmov Busho a Azyl – Reklama na život: Sme otvorená spoločnosť? Potom zahrajú Toni Granko, MC Busa, Mc Sena, Dj Dermot a Bene.

Bohatý program je pripravený aj na piatok 5. júna, keď v Budapešti vystúpia Lavagance, Tibor Holoda, Puding pani Elvisovej a mnohí ďalší.

V rámci série My City sa už v Budapešti predstavili Praha, Varšava, Moskva a Amsterdam. Slovenské hlavné mesto sa pridá vďaka spolupráci mnohých organizácií.

Projekt je súčasťou kampane Spravme prvý krok / Tegyük meg az első lépést pre zlepšenie slovensko-maďarských vzťahov. Ukážme politikom, že nám nie je ľahostajná naša spoločná budúcnosť v Strednej Európe. Pokračovanie akcie sa koná 10. júna 2009 v klube A4.

Info in Hungarian language.

Bratislava_out

3 thoughts on “Spravme prvý krok

  1. mna by skor zaujimalo, kedy a cim sa predstavi budapest v bratislave. ved kto uz len bude cestovat za slovenskymi kapelami do budapesti?

  2. Ach, kiežby nemám zníženú známku zo správania, mám 18+, peniaze, čas a môžem prísť :)…. páči sa mi myšlienka podujatia. drzim palce, aby prislo vela navstevnikov

Napíš komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s