Moja prvá audiokniha

“Prečítam vám Pastiersky list. Volám sa Michal Hvorecký…”

Takto sa začína moja prvá audiokniha, ktorú som dnes donahrával pod vedením režiséra Jaroslava Riháka. Výber hudby a zvukový dizajn urobí Tibor Holoda. Obálku upraví Shooty podľa svojho pôvodného návrhu. CD vyjde začiatkom decembra vo vydavateľstve Tympanum. Som zvedavý na vaše odozvy!:)

pastiersky_list_webmail

Hvorecký ako MP3 | Hospodárske noviny – Kultúra
Hvorecký ako Pastier (denník SME)
Vtipkovanie na účet našej reality (Knižná revue)

4 thoughts on “Moja prvá audiokniha

  1. Viete pane, prídete mi ako typický bratislavský blbec. Vy si žijete na vysokej nohe, nemáte problémy ako my tak si môžete písať čo chcete, a verte tomu, že keby ste žil na našom mieste, mal by ste rovnaký názor ako my. Neviete o čom píšete, tomu verte.

  2. miška: takže ja si žijem na vysokej nohe? za to vám ďakujem, lebo som sa nahlas rozosmial :)) odporúčam vám vyskúšať si dva mesiace život v Bratislave v slobodnom povolaní, bez platu, iba z honorárov a potom sa ozvite znova. dovolím si vás citovať: “Neviete o čom píšete, tomu verte.”

  3. Dnes mi vykradli auto a zmizli aj vsetky moje CD, medzi nimi aj tvoja Eskorta krasne nahovorena Robom Rothom. To ma sralo asi najviac, okrem navigacie, kedze som to mal rozpocuvane…

Napíš komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s