Senec a Pezinok

Keďže aj vysedávanie v bratislavskej kaviarni a večné počítanie petrošekelov človeka po istom čase otravuje, ako správny agent Západu vyrážam opäť do terénu. Na príkaz diverzných centrál v hornorakúskom Fuckingu a americkom Boringu mierim na dve podujatia, čo už sa dá nazvať cielená kampaň rozviedčika.

V stredu 13. mája od 20:00 budem v Senci počas Noci literatúry čítať z knihy Asi Ester, ktorú napísala Katja Petrowskaja. O tom, že v tomto vynikajúcom románe (vyjde na jeseň) ide o židovsko-ukrajinskú tému, sa iste nemusím zmieňovať.

V pondelok 18. mája o 19:00 vystúpim v Pezinku v programe Literatúra v Radnici, kde budem „pod zástavami slobody a tolerancie pochodovať do dosiaľ nedefinovanej temnej budúcnosti a spútavať ľudí poslušnosťou“ (© Eduard Chmelár). Moderans – rozumej krytie – mi poskytne Veronika Šikulová. Odmenou za účasť na oboch podujatiach je veľká šanca dostať sa priamo na Raráškov zoznam agentov Západu. Využite, skôr než ho programátorský a investigatívny gigant zasa omylom vymaže. Nenechajte si ujsť!