Skutočné ohrozenie krajiny

Kam sa človek na internete pozrie, tam samé fatálne ohrozenie tradičnej rodiny, rozklad všetkých hodnôt, sprisahania každého druhu. Západ nás údajne chce zničiť ekonomicky, juh zasa morálne, východ nám kradne ilúzie a sever zasa deti (zvlášť Nórsko priam miluje slovenské bábätká ukoristené priamo z kočíkov alebo vytrhnuté z rúk nevinných plačúcich mamičiek). Zdá sa, že Veľkú Britániu a Škandináviu čaká tvrdá slovakizácia!

Navyše všemocná LGBT loby nás chce aj tak všetkých prerobiť na gejov! Už sa na tom systematicky pracuje od Bruselu až po Humenné, čo je naozaj hrozivá vízia, hlavne keď si predstavíme teplého Ivana Gašparoviča. Radšej ani nedomýšľať, čo všetko sa bude onedlho diať v zákulisí horských poľovačiek a v depách pretekov do vrchu pri odstavených monopostoch. Jednoducho fuj!

Všetci sa vraj spikli proti tomu, aby sme sa mali aspoň trocha dobre. Ožobračujú nás doslova na každom kroku, hlavne v nákupných centrách, zákeráci! Rafinovanými akciami nás v týchto palácoch Zla doslova nútia nakupovať. Nalákajú nás tam zákernou reklamou, ktorú v skutočnosti, prirodzene, vôbec nepozeráme a zásadne ignorujeme, lebo jej ani slovo neveríme, ale akurát včera večer v televízii oznámili výhodné zľavy… Vedú nás doslova za nos, putujeme medzi regálmi, až kým nenaložíme plný vozík a pri pokladni neminieme všetky svoje ťažko zarobené peniaze. Hrozný svet toto!

Jedy nám globálni zloduchovia dávajú do jedál aj do vakcín, preto je zjavne zdravé piť iba borovičku, lebo tá, ako každý vie, zázračne lieči. O týchto témach vyšlo veľmi veľa kníh, za ktorých hodnovernosť by sme ruky do ohňa položili. Sú tam samé overené fakty z webu, tak to ani inak nemôže byť.

Každá sekta už má vlastné zaručené hlavné správy, ktoré sa šíria tak rýchlo, že ich ani čítať netreba, také sú pravdivé. Nečudo, že sa na Slovensku tak masovo verí konšpiráciám (63 percent podľa prieskumu DEREX).

Ako upozorňoval už klasik Chesterton – to, že ľudia prestali veriť v boha, neznamená, že už neveria ničomu, naopak, veria všetkému. Mať rád, milovať je náročné a neraz zložité, zato nenávidieť sa dá ľahučko, bleskovo a kolektívne.

Ohrozením našej krajiny vonkoncom nie sú očkovania, kondómy ani ženy, ktoré potratili. (Počet potratov u nás, našťastie, naďalej klesá a je historicky najnižší, čo je výborná správa pre všetkých, ktorí milujeme deti). Skutočným ohrozením krajiny je čoraz väčší počet ľudí, ktorí sa správajú, akoby rozum potratili.

Reklamy