Prvá recenzia

Milí priatelia, tento týždeň vychádza moja nová kniha Naum. Už dnes je tu prvá recenzia. Napísal ju kritik, ktorého si veľmi vážim, ktorý patrí k najlepším u nás a moju tvorbu sleduje od začiatku. Viaceré moje práce vnímal v minulosti veľmi kriticky, no nikdy ma neprestal čítať.

O to väčšmi si cením, keď teraz napísal: “To sú najlepšie Hvoreckého texty. Takto sa mi to páči, takto ho chcem vidieť. Dlhé roky sme na stránkach Hvoreckého kníh stretávali literáta, v týchto troch poviedkach som nadobudol dojem, že som stretol človeka. Dúfam, že ho budem stretávať častejšie.”

Je len príznačné, že Martin Hudymač odišiel od literárnej kritiky do biznisu, pretože sa u nás svojou prácou nedokázal uživiť… Ďakujem a dúfam, že na svoje pôvodné povolanie celkom nezanevrie. Naša literatúra potrebuje dobrých kritikov ako soľ.)

Prečítajte si recenziu knihy Naum s názvom Ako Hvorecký zabil literárneho kritika.

4 thoughts on “Prvá recenzia

  1. vďaka za komentár a záujem o knižku. asi od piatku na Martinuse a
    Gorile (Wooky) a Alza – Palm knihy. Co sa Kindle tyka – Martinus uz rozbieha aj socialne DRM, cize urobime aj to. Zatial sice nemaju podporu priamo MOBI formatu pre Kindle, ale knihy so socialnym DRM si mozu bez problemov skonvertovat aj sami citatelia. na MOBI podpore sa usilovne pracuje!:)

  2. Výborne, Ďakujem. Už som sa pripravoval napísať nahnevaný komentár, prečo sa ebook nepripravuje;-)

Napíš komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s